Kako gledati Grand Prix Sjedinjenih Država: Prenos uživo američkog liječnika

Oglas

Lewis Hamilton ima sve utrke za bilo koju poziciju višu od osme koja bi trebala matematički osigurati svoj šesti naslov svjetskog prvaka

U nedjelju, 3. studenog, sezona Formule 1 kreće se u finale Krug Amerike za Veliku nagradu SAD-a u 19. utrci sezone 2019. Formule 1. Nakon događaja ovog vikenda, preostale su samo tri utrke iako se naslov mogao osvojiti prije toga.

Nakon njegove pobjede na Velika nagrada Meksika, Lewis Hamilton bi se trebao boriti za ovaj vikend, jer bi svaka pozicija viša od osme trebalo matematički osigurati njegov šesti naslov svjetskog prvaka - pobjedu koja bi ga učinila tek drugim čovjekom u povijesti koji je to učinio, usporedo s Juanom Manuelom Fanđiom. I dalje će mu trebati osvojiti tri prvenstva kako bi oborio rekord Michaela Schumachera svih vremena.

Pogledajte povezano Kako gledati Formulu 1 2019: F1 kreće u Brazil na pretposljednju utrku sezone 2019 Kako gledati Premier ligu na mreži: Prenos uživo engleske Premier lige Najbolje VPN usluge 2020: Za sigurnost, brzinu, Netflix i bujice Sky Q pregled: najbolji premium TV sustav u Velikoj Britaniji

Dok se Formula 1 upućuje u Austin, Texas, Hamilton sjedi 74 boda na vrhu ljestvice vozača. Kako bi Hamiltonov suigrač iz Mercedesa, Valtteri Bottas uhvatio Hamiltona, finski vozač trebao bi osvojiti Veliku nagradu SAD-a, Veliku nagradu Brazila (15.-17. Studenoga) i konačni Grand Prix sezone u Abu Dhabiju krajem mjeseca biti naprijed jednim bodom. Oh, i Hamilton bi morao probiti bilo koji bod na ovim utrkama da se to dogodi.

Da bi matematički uzeo pobjedu u Texasu, Hamilton mora otići s vodstvom od najmanje 52 boda, što znači završiti na osmoj poziciji ili više.

Kao što je slučaj ove godine, Hamilton je imao priliku zamotati prošlogodišnji naslov prvaka u Austin, ali američku Veliku nagradu 2018. godine osvojio je tadašnji vozač Ferrarija, Kimi Raikkonen, u svojoj prvoj pobjedi u više od pet godina. Na postolju mu se pridružio Max Verstappen iz Red Bula, a potom i Hamilton. To je značilo da je Hamilton morao otputovati u Meksiko (čvora su promijenjena prošle godine u odnosu na ovogodišnji raspored) da bi osvojili naslov. Slično je, također, završio 18. utrku u sezoni s vodstvom od 70 bodova nad Sebastianom Vettelom.

Rezultat je bila posebno frustrirajuća utrka za Hamilton u 2018. godini, a on će se nadati da će ove godine izbjeći takva pitanja tijekom utrke u 56 krugova na Circuit of the Americas.

Kako i gdje gledati Grand Prix SAD-a 2019

Velika nagrada SAD-a održava se od 1. do 3. studenog i emitira se uživo Sky Sports Formule 1,

Pokrivenost od Praksa 1 započinje u petak 1. studenog u 16:00 sati.

Pokrivenost od Praksa 2 započinje u petak 1. studenog u 20:00 sati.

Pokrivenost od Praksa 3 započinje u subotu, 2. studenoga, u 18:00.

Kvalifikacije je u subotu, 2. studenoga, u 21:00 sat, a pokrivenost gradnje započinje sat ranije u 20:00. Kvalifikacijski istaknuti dijelovi bit će dostupni i na Kanalu 4 nakon utrke.

Pokrivenost od Velika nagrada SAD-a počinje u 18:10 u nedjelju, 3. studenog. Utrka počinje u 19:10 u krugu Amerike u Austinu, Texas.